Dziękujemy za wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej na nią odpowiedzieć.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość zostanie wysłana do

Zapytanie

* Wymagane pola

Produkty

6 sposobów jak Innova może poprawić zarządzanie produktem końcowym

20 Marca 2017

Trudno wskazać przedsiębiorcę, który nie chciałby mieć zamówień i magazynu pod kontrolą, a harmonogram dostaw działał jak w zegarku.

Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z nieprecyzyjnymi danymi o poziomie zapasów? Czy kiedykolwiek stałeś w obliczu sprzecznych informacji związanych z datą przydatności produktu, bądź jego rotacją? Czy spotkałeś się z nieprawidłowymi etykietami, zamówieniem w ostatniej chwili, opóźnioną dostawą? Przeszkody i wiele innych im podobnych mogą być bardzo frustrujące, nie wspominając kosztowne.

Życzeniem każdego przedsiębiorcy jest mieć wszystkie powyższe kwestie pod kontrolą. Oprogramowanie Innova Food Processing pomaga okiełznać te przeszkody zamieniając skomplikowane zadania w prostsze i łatwiejsze do zarządzania.
 

Z INNOVĄ MOŻESZ:

1. Produkować prosto do zamówień

Dotrzymaj terminów dostaw zapewniając jednocześnie wydajność całej produkcji. Innova zapewni, że Twoje surowce zostaną wykorzystane w najbardziej optymalny sposób w celu wykonania zamówień. Niezaprzeczalną zaletą jest szybszy czas reakcji produkcji na zmiany zleceń i wsparcie dla kompleksowych zamówień, pakowania i paletyzacji.

2. Zyskać pełną kontrolę nad swoimi zapasami

Znaj poziomy swoich zapasów na każdym etapie. Innova daje pełną kontrolę i widoczność surowca, produkcji w toku oraz zapasów wyrobów gotowych w czasie rzeczywistym. Jak na dłoni widać wszelkie dane o produktach i poziomie zapasów magazynowych. Przeprowadzanie transakcji magazynowych ze skanerem mobilnym będącym online dostarcza najbardziej aktualnych informacji.

3.Ułatwić proces etykietowania

Zarządzaj wszystkimi etykietami, drukarkami z biura. Wizualny projektant etykiet Innova to bardzo przyjazne dla użytkownika narzędzie oparte na funkcji przeciągnij i upuść, za pomocą których umieszcza się pola tekstowe, kody kreskowe i obrazy. Można ulokować wszystkie potrzebne informacje na jednej etykiecie i używać tego samego projektu dla wielu języków. Po zaprojektowaniu etykiety i przypisaniu jej do produktu, klienta lub zamówienia, można usiąść i pozwolić systemowi zrobić resztę.

4. Zredukować straty i zoptymalizować cykl życia produktu

Znaj swoje krytyczne dane w każdej chwili, w tym cykl życia produktu, datę ważności i wieku zapasów. Innova zapewnia stały, bezpośredni dostęp do tych cennych informacji, które mogą zmniejszyć straty spowodowane przeterminowaniem się produktu. Innova pozwala skonfigurować i odbierać w czasie rzeczywistym alarmów i powiadomień o wieku produktu i przeterminowaniach.

5. Utrzymać pełną ścieżkę śledzenia produktu

Śledź każdy produkt od źródła pozyskania surowca na półkę. Takie podejście pozwoli na szybkie działanie, jeśli pojawiają się problemy lub widmo strat finansowych. Innova rejestruje każdy krok procesu w oparciu o pojedyncze zwierzę lub partię na każdym etapie produkcji – od przyjęcia surowca do wysyłki. Oprogramowanie wykorzystuje różne punkty zbierania danych, aby połączyć wszystkie te elementy w jeden łańcuch śledzenia. Rezultatem jest jakościowy i bezpieczny produkt.

6. Optymalizować dostawy produktu końcowego

Odbieraj, paletyzuj i wysyłaj produkty. Rozwiązanie Innova pozwala budować palety bezpośrednio do zamówień dla pojedynczych lub mieszanych produktów, na przypisywanie produktów do zleceń, przypisywanie zleceń do wysyłek oraz tworzenie dokumentacji wysyłki końcowej. Ten łatwy w obsłudze program pokazuje, które produkty, opakowania i palety zostały wysłane, kiedy, gdzie, w jakiej kolejności i przez kogo. Oprogramowanie daje pełny przegląd etapu końcowego, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad dostawami.

KONTROLUJ, MONITORUJ, POPRAWIAJ

Innova dostarcza wiarygodne dane, pełne śledzenie produktu przez cały proces produkcyjny, monitorowanie kluczowych wskaźników (KPI) w czasie rzeczywistym, jak: uzyski, wydajność, jakość, przepustowość i efektywność pracy. Te cenne informacje umożliwiają przetwórcom identyfikację możliwości poprawy, przy jednoczesnym zapewnieniu, że produkcja jest zgodna z normami jakości i bezpieczeństwem żywności.