Dziękujemy za wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej na nią odpowiedzieć.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość zostanie wysłana do

Zapytanie

* Wymagane pola

Produkty

Oprogramowanie na morzu

15 Grudnia 2016

Nie tylko pierwsze niezawodne wagi morskie miały wpływ na pozytywne postrzeganie marki Marel, ale był to fundament, na którym firma zbudowała całą swoją spuściznę rozwiązań high-tech dla przemysłu spożywczego.

Obecnie setki statków i pływających fabryk wyposażone są w linie technologiczne Marela. Aby móc zarządzać i monitorować owe morskie rozwiązania Marel opracował innowacyjne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie Innova On-Board do przetwarzania żywności.
 

KONTROLUJ POŁOWY

Podobnie jak nasze urządzenia, w które są wyposażone statki, także oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania każdego przetwórcy na pokładzie szukającego większej wydajności, lepszych uzysków i jakości. Oprogramowanie Innova do przetwarzania ryb na pokładzie oferuje wydajne i przyjazne dla użytkownika możliwości kontroli klasyfikacji, naważania, etykietowania, pakowania i procesów zamrażania. Oprogramowanie dostarcza kompleksowego przeglądu połowu, jak również pełną kontrolę nad procesami zachodzącymi na pokładzie. Dodatkowe połączenie urządzeń do np. GPSu, termometru sprawią, że system płynniej umożliwi bezproblemową wymianę danych pomiędzy systemami morskimi i lądowymi.
 

ŁATWIEJSZE DOSTOSOWANIE DO REGULACJI PRAWNYCH

Innova On-Board została opracowana specjalnie dla świeżych ryb lub statków przetwórni, których działania muszą być zgodne z przepisami, zarówno Unii Europejskiej, jaki i USA, w zakresie kontroli połowów i śledzenia przepływu produktu. Przetwórcy są dobrze zaznajomieni z przepisami Unii Europejskiej i wiedzą, co jest potrzebne do ich przestrzegania. Znają także wymogi dotyczące raportowania wg nowych wytycznych zaproponowanych przez USA dotyczących połowu ryb oraz produkcji. Poza tym oprogramowanie przetwarzania żywności zapewnia przewagę konkurencyjną poprzez śledzenie produktu od chwili połowu, przez cały łańcuch produkcyjny, aż do dostarczenia odbiorcy końcowemu.

Więcej informacji o oprogramowaniu Innova onboard (w jęz. angielskim) znajdą Państwo::