Dziękujemy za wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej na nią odpowiedzieć.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość zostanie wysłana do

Zapytanie

* Wymagane pola

Wydarzenia

Anuga FoodTec 2018

Firma Marel prezentuje innowacyjne rozwiązania na targach spożywczych Anuga FoodTec

M-Line pig slaughter neck cutter

Podczas targów spożywczych Anuga FoodTec 2018 firma Marel zaprezentuje różne ekscytujące, innowacyjne rozwiązania, które umożliwią Państwu utrzymanie pozycji lidera. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska (boks D110 / E119) w sali 6 w celu poznania najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii przetwarzania wstępnego, wtórnego i dalszego mięsa.

Nasi eksperci ds. przetwarzania mięsa będą obecni na targach Anuga FoodTec, aby zaprezentować Państwu wyjątkowe cechy naszego sprzętu i systemów – od niesamowitych systemów, przez roboty ubojowe, po systemy odkostniania czy też rozwiązania dotyczące pakowania. Jeśli chodzi o dalsze przetwarzanie, nasi eksperci są gotowi zaprezentować Państwu nowe rozwiązania z zakresu produkcji, porcjowania i powlekania kiełbas.
 

NOWOŚĆ: System monitorowania trybowania

Trim Monitoring System

Przedstawiamy system monitorowania trybowania firmy Marel, który stanowi podstawowe rozwiązanie zawierające informacje na temat faktycznej procentowej ilości tłuszczu lub zawartości kości w przychodzącym produkcie mięsnym. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię rentgenowską do mierzenia w produktach zawartości kawałków kości i analizowania stosunku tłuszczu do mięsa chudego w mięsie trybowanym.
 

NOWOŚĆ: Dzielarka Frank-A-Matic firmy Marel

Podczas targów Anuga FoodTec zaprezentujemy nową dzielarkę Frank-A-Matic czwartej generacji. Wykorzystując ponad 50 lat doświadczeń z zakresu wiedzy na temat sprzętu i przetwarzania, a także technicznej wiedzy fachowej, nowa dzielarka gwarantuje niezawodność kontroli wagi i długości kiełbas w osłonkach kolagenowych i celulozowych.
 

NOWOŚĆ: Kolejny krok w przypadku porcjowania niskociśnieniowego 

RevoPortioner

Przez lata firma Marel wyznaczała standardy i stanowiła punkt odniesienia w zakresie ciągłego porcjowania produktów z płynnym obracaniem przy niskim ciśnieniu. Urządzenie RevoPortioner firmy Marel, uhonorowane wieloma nagrodami, umożliwia produkcję najszerszego możliwego zakresu produktów gotowych do spożycia, od słynnych klasyków, takich jak kotlety, przez hamburgery i skrzydełka, po naturalnie wyglądające produkty 3D.

Przedstawiamy Państwu kolejny etap w dziedzinie porcjowania produktów końcowych – praktycznie bez ubytku masy mięsa, z bezkonkurencyjną kontrolą wagi, możliwością porcjowania produktów pełnomięsnych i z najniższymi możliwymi kosztami utrzymania. Dzięki naszej nowej, opatentowanej technologii bębna obrotowego urządzenia przetwórcze mogą zwiększyć objętość produkcji, poszerzyć czasowy przedział pracy oraz zredukować zużycie samego systemu.
 

NOWOŚĆ: Sprzęt do powlekania

Podczas targów Anuga FoodTec firma Marel zaprezentuje pierwsze z kilku nowych jednostek do powlekania, które mają zostać wprowadzone w tym roku i w najbliższych latach. Każda z nich jest odpowiednia do pracy na linii 700 MM. Wraz z urządzeniami RevoPortioner 700, Goldfryer 700 i ModularOven 700 firma Marel jest gotowa do zaoferowania kompletnej, wysokowydajnej linii zapewniającej maksymalną elastyczność produkcji.
 

Oprogramowanie Innova do sterowania produkcją

Innova Oprogramowanie Innova do przetwarzania żywności (Innova Food Processing) spaja cały sprzęt ze sobą i umożliwia Państwu uzyskanie maksymalnych korzyści z urządzeń przetwórczych firmy Marel.Innova zapewnia Państwu najbardziej skuteczną z dostępnych kontrolę przetwarzania dla pojedynczych maszyn lub linii przetwarzania, jak również przekazuje dane w czasie rzeczywistym dotyczące monitorowania wydajności, co umożliwia maksymalizację rentowności.
 

Uzdatnianie ścieków przemysłowych

Marel Water Treatment solutions

Marel Water Treatment to specjalista w dziedzinie uzdatniania ścieków przemysłowych, głównie w branżach spożywczych.Nasze rozwiązania dotyczące uzdatniania wody pozwalają na bezpieczne odprowadzanie ścieków do kanalizacji lub wód powierzchniowych, ponowne ich wykorzystanie lub oczyszczanie szlamu. Spotkajcie się Państwo z nami na targach AnugaFoodTec i porozmawiajcie na temat najlepszego sposobu uzdatniania Państwa ścieków.
 

Informacje na temat targów Anuga FoodTec

W dniach 20-23 marca 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów w Kolonii odbędą się targi spożywcze Anuga FoodTec – wydarzenie przyciągające światowych producentów spożywczych i ich dostawców, a także miejsce spotkań wizjonerów i decydentów. W 2015 r. wydarzenie to przyciągnęło 45 000 zwiedzających z 139 krajów. Przez cztery dni zdobywali oni wiedzę na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie przetwórstwa spożywczego, opakowań spożywczych, bezpieczeństwa i analiz, składników żywności, a także usług i rozwiązań.