Dziękujemy za wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej na nią odpowiedzieć.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość zostanie wysłana do

Zapytanie

* Wymagane pola

Produkty

Nowa odgławiarka do łososia na Salmon ShowHow

1 Marca 2017

Wynikiem prac działu R&D Marela jest nowa odgławiarka do łososia – MS 2720 – minimalizująca pracę ręczną i poprawiająca jakość i uzyski.

Nowa automatyczna odgławiarka MS 2720 do łososia została pokazana 8 lutego w Kopenhadze na wydarzeniu Marel Salmon ShowHow. Ten innowacyjny system jest w końcowej fazie rozwoju, jednak Marel wraz z operatorami z firm zajmujących się przetwórstwem łososia, finalizują wersję ostateczną maszyny.
 

OPTYMALNY UZYSK Z KAŻDEJ RYBY

Nowa odgławiarka została zaprojektowana tak, aby otrzymać możliwie jak najwyższy uzysk z każdej ryby poprzez jej zmierzenie i dostosowanie do ryby odpowiedniego narzędzia cięcia. Ogon ryby jest także odcinany, a łosoś opuszcza urządzenie w formie gotowej do filetowania.
 

WYSOKA PRECYZJA CIĘCIA

Wykorzystując najnowszą technologię servo, MS 2720 może odgławiać do 20 ryb (2 do 10 kg) na minutę. Urządzenie jest wyposażone w 6 wysokiej jakości noży, które dzięki zróżnicowanym procesom cięcia osiągają wysokie uzyski. Precyzyjne ocięcie głowy oraz ogona utrzymuje jakość i dostarcza lepszy filet.
 

AUTOMATYCZNY ZAŁADUNEK DO FILETOWANIA

MS 2720 może być zintegrowana z maszyną do filetowania MS 2730. Automatyczny załadunek ryby do filetowania zmniejsza ręczną pracę i pomaga osiągnąć możliwie jak najwyższą jakość produktu.
 

W SPRZEDAŻY W DRUGIEJ POŁOWIE 2017

Planowany termin sprzedaży odgławiarki do łososia to ostatni kwartał 2017 roku.