Dziękujemy za wiadomość

Twoja wiadomość została wysłana, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej na nią odpowiedzieć.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wiadomość zostanie wysłana do

Zapytanie

* Wymagane pola

Wydarzenia

Polagra Tech

Wsparcie dla wzrostu Polskiego przetwórstwa drobiarskiego

Od 25 do 28 Września, w Poznańskim Centrum Kongresowym odbędzie się Polagra-Tech, Międzynarodowe Targi Technologii Przetwórstwa Żywności w Polsce. Przedstawiciele Marel Poultry wraz z Marel Meat i Further Processing, obecni będą w czasie trwania targów.

Jako największy w sektorze przetwórstwa brojlerów kraj w Europie, Polska dynamicznie staje się jego epicentrum. Na targach Polagra Tech 2017, Marel Poultry z pewnością zaprezentuje tenże rozwój, który oferuje doskonałe możliwości dzielenia się ogólnoświatowymi kompetencjami i doświadczeniami z lokalnymi, szybko rozwijającymi się przetwórcami.

Jako Polski przetwórca drobiu, skorzystasz z naszego zaawansowanego podejścia do przetwórstwa drobiu. Jeżeli chcesz stworzyć bądź rozszerzyć swój biznes, Marel Poultry, będąc twoim partnerem umożliwi ci wzrost, udzieli najbardziej szczegółowych rad oraz wsparcia, a ponadto zweryfikuje najbardziej zaawansowane technologicznie wyposażenie.

Zaprezentujemy rozmaite rozwiązania, które zwiększą twoje produkcyjne zdolności, poprzez udoskonalenie wydajności i jakości. Polski rynek oferuje wiele możliwości gwarantujących pewny rozwój branży drobiarskiej w przyszłości.

Przy naszym stanowisku, wśród zespołu specjalistów pojawi się między innymi Manager Sprzedaż Marel Poultry Wojciech Waczkowski, który udzielać będzie informacji o wszystkich innowacyjnych i korzystnych rozwiązaniach dla potrzeb twojego procesu. Poprzez zaawansowane przetwórstwo drobiarskie, mamy możliwość wsparcia i udoskonalenia twojej produktywności i wydajności.

Do zobaczenia w Poznaniu!